Вход в аккаунт

Наші освітяни

Сообщение об ошибке

  • Deprecated function: Creation of dynamic property MergeQuery::$condition is deprecated in MergeQuery->__construct() (line 1357 of /virt/homes/internat8/htdocs/includes/database/query.inc).
  • Deprecated function: Creation of dynamic property DatabaseCondition::$stringVersion is deprecated in DatabaseCondition->compile() (line 1887 of /virt/homes/internat8/htdocs/includes/database/query.inc).
  • Deprecated function: Creation of dynamic property DatabaseCondition::$stringVersion is deprecated in DatabaseCondition->compile() (line 1887 of /virt/homes/internat8/htdocs/includes/database/query.inc).
  • Deprecated function: Creation of dynamic property DatabaseCondition::$stringVersion is deprecated in DatabaseCondition->compile() (line 1887 of /virt/homes/internat8/htdocs/includes/database/query.inc).
  • Deprecated function: Creation of dynamic property DatabaseCondition::$stringVersion is deprecated in DatabaseCondition->compile() (line 1887 of /virt/homes/internat8/htdocs/includes/database/query.inc).

Адміністрація школи:

1. Пижевська Ірина Володимирівна – директор школи, вчитель української мови та літератури, розвитку мовлення
2. Андрєєва Катерина Євгеніївна – заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель математики
3. Меркулова Наталія Вікторівна – заступник директора з виховної роботи, вчитель основ здоров’я, образотворчого мистецтва


Вчителі та вихователі початкової школи:

1. Шемберко Олександра Леонідівна - вчитель 1-А класу, вчитель індивідуального навчання
2. Сарапука Лариса Григорівна - вчитель 2-А класу, вчитель індивідуального навчання
3. Кучерук Вікторія Сергіївна - вчитель 3-А класу, вчитель розвитку мовлення, індивідуального навчання
4. Ткачук Марина Віталіївна – вчитель 4-А класу, вчитель індивідуального навчання
5. Пижевська Анастасія Олександрівна – вчитель ЛФК, вчитель індивідуального навчання, вихователь 1-А та 3-А класу
6. Сереєва Ірина Олександрівна - вихователь 2-А класу, вчитель індивідуального навчання
7. Онофрійчук Марія Вікторівна - вихователь 4-а класу, вчитель індивідуального навчання


Вчителі та вихователі старшої школи:

1. Новохацька Вікторія Анатоліївна – класний керівник 5-А класу, вчитель української мови та літератури, фізики та хімії у побуті, основ здоров’я, розвитку мовлення, інтегрованого курсу «Здоров’я, безпека та добробут», індивідуального навчання
2. Фандалюк Наталья Сергіївна - класний керівник 6-Б класу, вчитель трудового навчання, СПО, індивідуального навчання
3. Приходько Марина Анатоліївна - класний керівник 6-В класу, вчитель інтегрованого курсу «Елементарні математичні знання», психомоторного та сенсорного розвитку, індивідуального навчання, вихователь 6-В класу
4. Гаврюш Вікторія Олександрівна – класний керівник 7-А класу, вчитель трудового навчання, вчитель індивідуального навчання, вихователь 9-А класу
5. Троянова Олександра Миколаївна - класний керівник 7-Б класу, вчитель географії, природознавства, Я у світі, інтегрованого курсу «Пізнаємо природу», індивідуального навчання
6. Іваницька Олена Ігорівна – класний керівник 9-А класу, вчитель української мови та літератури, вчитель музики та ритміки, вихователь 9-А класу
7. Громович Олена Петрівна - вчитель математики, вчитель індивідуального навчання
8. Гайчук Ольга Миколаївна - вчитель української мови та літератури, вчитель індивідуального навчання
9. Безрученкова Олександра Михайлівна - вчитель історії, вихователь 6-Б та 7-А класу, вчитель індивідуального навчання
10. Проскуряков Іван Васильович – вчитель фізичної культури
11. Гуріч Володимир Анатолійович - вчитель трудового навчання, вчитель інформатики
12. Проніна Вєна Леонідівна – вчитель розвитку мовлення, логопед
13. Мазуренко Лілія Василівна – логопед, вчитель розвитку мовлення, індивідуального навчання
14. Матвеєва Олена Володимирівна - вихователь 5-А класу
15. Абрамов Андрій Олександрович - вихователь 7-Б класу, вчитель індивідуального навчання


Вчителі індивідуального навчання:

1. Бондар Костянтин Васильович
2. Васильєва Галина Миколаївна
3. Гавілей Марина Володимирівна
4. Гайчук Євгенія Олександрівна
5. Гришина Тетяна Вікторівна
6. Гуріч Оксана Володимирівна
7. Давиденко Катерина Павлівна
8. Єненко Раїса Павлівна
9. Іскра Олена Олексіївна
10. Кондратовець Алла Степанівна
11. Метенько-Васютинська Інна Костянтинівна
12. Мєніна Тетяна Олегівна
13. Пастернак Ольга Олександрівна


Соціально-психологічна служба школи:

1. Мельник Наталія Миколаївна – психолог, вчитель ЛФК


Бібліотекар:

1. Омельченко Галина Петрівна